A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • S
  • Stine
  • U Bere Hit Ne Zemren Time

Stine - U Bere Hit Ne Zemren Time


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/05/2013

2013-05-05T22:58:18

Afer meje cdo moment t'shoh ktu,
vetem time, ndjenja edhe lodhsi,
them me veten ti genjen,
them me veten ti per mua ndjen.

E verteta qenka shume e hidhur,
e kuptova qe ti s'qenke lidhur,
jo, asnje nuk do ta gjej 'PSE'-n,
ti per mua je ti per mu do t'jesh.

Me vjen uleras por veten mbaj,
me vjen t'urrej vetem time shaj.
Gabimet e mia un do t'i mbaj,
ato qe ke ti, ato qe ke ti,
un zemer do t'i fal.

Dua te shprehem, diku t'qaje,
me lotet gabimet e mia laj.
E ngushllim jo nuk gjej,
dua te shperthej!
___

Ref.:
Ooo, jo ti mos e moho,
at djalin qe ti do.
Ate qe gjith jeten ty,
ate qe gjith jeten ty,
ty do te dedikoj.

Jo ti mos e lejo,
ai tjetri nuk te do,
ti mos e lejo, mos e lejo,
me Mua mos e zevendeso!
____

Nonononononoo..
O my baby baby..
Nonononononoo..

OOo, jo ti mos e lejo..
eey, eey..
hoou, yeeah..

Historia jone qenka shkruajtur,
edhe pse un rruget i kam humbur.
Ti s'arrite dot te gjejsh,
k'te sekret qe per ty s'u fsheh.

Ti u bere hit ne zemren time,
ti sfidove cdo ves pa gabime.
E ndertove k'te anije vet,
e tani ti po e le te zhytet n'dete.

Me vjen uleras por veten mbaj,
me vjen te urrej vetem time shaj.
Gabimet e mia un do t'i mbaj,
ato qe ke ti, ato qe ke ti,
un zemer do t'i fal.

Dua te shprehem, diku t'qaje,
me lotet gabimet e mia laj.
E ngushllim jo nuk gjej,
dua te shperthej!...


Lyrics submited by Liini.
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019