A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Stine - Friday Night


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  120

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2012

2012-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Hite Verore"


Yoo, we playing down and coming-coming coming down
2012 is our time
S-T-I-N-E is the Man
we bring it down, we bring it down, we bring it down

Hello Friday Night
You can find me best place where i like
with my ladies from my side
I wanna lose my mind, I wanna lose my mind

Hello Saturday Night
You can find me drunk all the time
I don't give a fuck about you right
Hello Saturday Night, Hello Saturday Night

REF 2x:
I say Hi to my ladies
you know it's time for the greatest
shake that ass and touch the floor
Welcome to S-T-I-N-E show

Yoo, we playing down and coming coming down
2012 is our time
S-T-I-N-E is the Man
we bring it down, we bring it down, we bring it down

E marr avionin e rradhes destinacioni: sukses
Bisnes klas per ne klas Bisnes
me mu gjithe gocat e mundeshme qe jane vetem per a-ha
(O zot sa i mire eshte NESTI! Mos valle nga qielli ra?)

o-o-U o-o-U Une tani dola
isha ca kohe me pushime po forcat i mblodha ej,ej,ej
I'm the king of R&B
Hite boni gati, hite boni gati, hite boni gati rresht per 1

REF 2x:
I say Hi to my ladies
you know it's time for the greatest
shake that ass and touch the floor
Welcome to S-T-I-N-E show

Yoo, we playing down and coming coming down
2012 is our time
S-T-I-N-E is the Man
we bring it down, we bring it down, we bring it down

REF 2x:
I say Hi to my ladies
you know it's time for the greatest
shake that ass and touch the floor
Welcome to S-T-I-N-E show

Yoo, we playing down and coming coming down


Lyrics submited by T.N.T Cs.Vipat.al   EgzonKalo
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019