A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Stine - My Everything  (Feat. Alida)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  23

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/04/2013

2013-04-22T17:06:01

Featuring

Alida


Stine verse

Ti je ajo qe me mungon
Se ti je ajo qe zemren ma drithron
Ti ke motivacion
Qe dashuria jone po shkon on and on
Jo aspak s’rri dot larg nga ti
E kam te veshtire o zemer
Kam nevoje te te shoh ne sy
Me ty s’vej tjeter-tjeter
Se gjithcka qe ti kerkon
Une do ta plotesoj
Dhe gjithcka qe ti kerkon
Une do ta dhuroj

Ref. x2 Alida

You’re my everything
You are in my mind
I don’t want to lose you
Lose you cuz you’re mine
Mine mine mine cuz you’re mine

Alida verse

Jemi s’jemi dashni kemi
Une dhe ti jemi problem
Rrim dhe s’rrim e s’na zen veni
Pak nga pak e po e themi
Une e ti e kemi n’dor
Jo jo jo nuk shkon me zor
Shkojme une e ti
Po kte e di
Risi je ti
Me kohen une
Sa net sa net m’ke lon pa gjume
Do jemi nji
Kte mire e di
Kemi lind per njoni-tjetrin zemer shume mire e di

Stine

Se gjithcka qe ti kerkon
Une do ta plotesoj
Dhe gjithcka qe ti kerkon
Une do ta dhuroj

Ref. x2 Alida

You’re my everything
You are in my mind
I don’t want to lose you
Lose you cuz you’re mine
Mine mine mine cuz you’re mine


Lyrics submited by  Hunter
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019