Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Stine - Vajzë Unë E Di

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vajzë Unë E Di".
3. Video është e këngës "Vajzë Unë E Di", por nuk këndohet nga Stine.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Stine - Vajzë Unë E Di  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Me Mungon"

Komente

Asnjë Koment

06/09/2010

2010-09-06T19:24:47+00:00yeah stine S.T.I.N.E
vajz un e di
2x
ajo nat qe shkoi
zemren time lendoi
te tjera vijn
un te tjera imagjinoj

pa pritur ndodhet cudia
por befas ndodhet nje kthes
papritur coptohet nje zemer
kthehet ne kujtes
pa pritur ndodhet cudia
por befas ndodhet nje kthes
papritur coptohet dashuria
kthehet ne harres
ref.
vajz un e di
un e di qe ti me do ne cmenduri
vajz un e di
un e di qe nje dit do me kthehesh perseri
vajz un e di
un e di qe ti gezon me tjeter njeri
vajz un e di
uuuuuun e di babyyyy
2x
ti s'arrite ta kuptosh
sa te desha dhe te dua
respekto castet
qe me ty un kam kalu
yeeeeheee

pa pritur ndodhet cudia
por befas ndodhet nje kthes
papritur coptohet nje zemer
kthehet ne kujtes
pa pritur ndodhet cudia
por befas ndodhet nje kthes
papritur coptohet dashuria
kthehet ne harres

ref.
vajz un e di
un e di qe ti me do ne cmenduri
vajz un e di
un e di qe nje dit do me kthehesh perseri
vajz un e di
un e di qe ti gezon me tjeter njeri
vajz un e di
uuuuuun e di babyyyy

vajz un e di por do t'jet von
por do t'jet von
po do t'jet von
do t'jet vooon
dooooooooooooo t'jet von jeee hiiii

version in english

stine
ref.2x
vajz un e di
un e di qe ti me do ne cmenduri
vajz un e di
un e di qe nje dit do me kthehesh perseri
vajz un e di
un e di qe ti gezon me tjeter njeri
vajz un e di
uuuuuun e di babyyyy

yeah aha what's time is it baby?now
yeah stine for you jouuu
S.T.I.N.E
2003 BABY
VAJZ UN E DI


Ky tekst u dërgua nga klaus
Më Shumë Këngë Nga Stine:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet