Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stine - Pa Ty S'ndihem Mire (Feat. Egland)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  177

REF:
Di se pa ty s'ndihem mire
Di se pa ty sjam i lire
Di se pa ty e kam t'veshtire
O zot sa t'veshtire
Lidhje perfekte kerkon
Ti e di mir ajo s'egziston
Ndjenjat i injoron
Njerez jemi dhe njerzit gabojn

Nga tja filloj nuk e di
Sa e bukur, e lodhshme kjo histori
Mos ndoshta nuk jam per ty
Mos ndoshta ti as kete nuk e di
Pa dashur u lidha me ty
Pa dashur gjeta ngrohtesi
Pa dashur ta thash ne sy
Dreqi ta haj un te dua akoma si f'mij
Pa ty me duhet tjetoj
Gjerat e jetes dot si shikoj
Per momentin
Spo ambjentohem dot me ambjentin
Sa do tmundohem t'kuptoj
E te tpershtatem nderkoh
I them Nestit
I them vetes plako lere te shkoj

REF:
Di se pa ty s'ndihem mire
Di se pa ty sjam i lire
Di se pa ty e kam t'veshtire
O zot sa t'veshtire
Lidhje perfekte kerkon
Ti e di mir ajo s'egziston
Ndjenjat i injoron
Njerez jemi dhe njerzit gabojn

Sa her qe pyes veten time athere humbas
Me vin ne mendje kujtimet qe ne lam pas
E humbem kontrollin per nje moment e di
Ne vend te ksaj qe kam afer do doja t'ishe ti
Nuk jemi dy jo jo nuk jemi dy
Se ke iden se sa mka mar malli te t'shoh ne sy
Ty My Lady nuk t'zevendson asnji
Qetsin e zemres time e ke ne dor ti
Hape deren e zemres dhe shiko
Mundohu tgjesh te verteten dikush te do
Kuptoje qe cdo moment te jetes kam qen me ty
Dhe asnjeher nuk dita te te rrej ne sy
Dije se pa ty s'ndihem mire
Dije se pa ty e kam t'veshtire
Dije se pa ty un sjam i lire
Un sjam i lire Un sjam I Lire Baby

Ref:
Di se pa ty s'ndihem mire
Di se pa ty sjam i lire
Di se pa ty e kam t'veshtire
O zot sa t'veshtire
Lidhje perfekte kerkon
Ti e di mir ajo s'egziston
Ndjenjat i injoron
Njerez jemi dhe njerzit gabojn.


Ky tekst u dërgua nga Nona Refa   albanianb   ALDOoooStine
Featuring: Egland
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/10/2013


Stine - Pa Ty S'ndihem Mire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty S'ndihem Mire".
3. Video është e këngës "Pa Ty S'ndihem Mire", por nuk këndohet nga Stine.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stine:


Komente 4