Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stine - Lie To Me Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

I don't give a fuck
pse duhet ta di
Menyren si jeton
dhe genjen ne sy

I don't give a shit
per ca menon ti
un e di si jam, un e di kush je ti

JO nuk ka arsye qe te jemi prap
s'dua t'me genjesh se e ke ne gjak
Jo nuk e mendoj kurrsesi
arsyet un i kam, arsyet un i di

Pa marre parasysh dashurin ton
Un e di mir qe ti s'me meriton
Pa marr parasysh tipin qe ke ti
zemer nuk mjafton per te qene e mir

JO s;dua te kthehem dhe se kam ndermend
arsyen pse e fshiva un emrin tend
Jo ti nuk nderron, e ke ne gjak
sepse un e di qe ti do genjesh prap fuck it

Lie to me lie to me lie
lie to me lie to me lie
lie to me lie to me lie again and again 2x

Ndoshta krejt per fame
t'rrejti menja ty
mendove kaq leht mu m'zevendson njeri
Un e kam te qarte, te qarte se ke ti
mu nuk me zevendson, jo s'me zevendson njeri

Sipas versionit tend un jam djale I keq
un nuk di te ndreq jo nuk un nuk di ta ndreq
E ke shum gabim, degjo versionin tim
se ti kam dit gjith gjerat
zemer ty qe ne fillim

Ne aparenc shkelqen, backgroundin e ke tzi
ty vec t'rre mendja se gjonat nuk t'i di bitch
ti je rrit ashtu, se ashtu je rrit
me intriga dhe genjeshtra
ashtu dit per dit

Fakti qe je kshtu, jo s'muj me ndryshu
thjesht un e kuptoj qe ti nuk je per mu
je version i eq, shembulli gabim
jo s'mund te t'kthej me kurr ne shpirtin tim

Lie to me lie to me lie to me
lie to me lie to me lie to me again and again
lie to me lie to me lie to me
lie to me lie to me lie to me bitch 2XRenditja: Top 200
Publikimi: 09/04/2014


Më Shumë Këngë Nga Stine:


Komente 0


Stine - Lie To Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lie To Me".
3. Video është e këngës "Lie To Me", por nuk këndohet nga Stine.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.