A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Stine - Wtf  (Feat. Xheroo)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  15

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/04/2015

2015-04-04T21:03:17

Featuring

Xhero


Se do ta heq ty mendjen (3x)
Zemer nice and slow
ready to go
Baby take my flow
Se po ta heq ty menjen (3x)
Zemer nice and slow
ready to go
Baby take my flow
What the fuck
Dalim me pi
Me goca rreth e qark
Goca qe han shtepine
baby check the phone
you come in my dream
une per ty jam droge
ti per mu adrenaline
Hajde ndize flak e benzin...


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019