Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stine - Bela Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30Mbremje latine ne bllok
Dalim me miq edhe shok
Sot tham ta ndryshojme
Nga ku shkojm gjithmone
Rutinen ndryshojme
Nga nje gote nga nje gote
Edhe qeshim me lote
Sa bukur qenka sot
Atmosfere e fort
Dhe aty shfaqet Stela
E syrin Ela me kaçurela
e bukur dhe bela
Fillon e tregon
sa sakt shpjegon
Sa bukur sa bukur tregon
Me theret te kercejm bashk
Une sdi me kcy ... nasht
Po bie shi jasht
Ne enderr te pash
Ajo kthen koken per nje moment une i vjedh puthjet shpejt e shpejt
Se je ndryshe nga tjerat
Trendafil te vjen era babe
La bona Stela
Perchè sei bella
Ja pse vargjet ti kushton
Se je ndryshe nga tjerat
Trendafil te vjen era babe
La bona Stela
Perchè sei bella
Ja pse vargjet ti kushton
Se je ndryshe nga tjerat
Ty trendafil te vjen era babe
La bona Stela
Perchè sei bella
Ja pse vargjet ti kushton
Se je ndryshe nga tjerat
Ty trendafil te vjen era babe
La bona Stela
Perchè sei bella
Ja pse vargjet ti kushton
Kercen si braziliane
lekure si meksikane
E mikson si zomba latino amerikane
Je krejt e pa pame
i çmene dhe portalet
Jeto jetoje si ne party
Shijon medeterane
E ngren si peruane
Po mendoj une ty qe kur syt ti nuk mi ndave
Zemer sje normale
kohen krejt e ndale
E di un e di une e di
Zemer t'du per veti
per veti per veti
Jo nuk na ndal
as deti as deti jo
Ashtu si valet e detit e detit
Zemra per ty rreh dhe nuk ndalo
Mendja per ç'do çast ndjenjat mi shton
Po du me kon me ty ashtu si ti don
Ja pse kengen ta kushtoj
Ja pse kengen ta kushtoj yes
Se je ndryshe nga tjerat
Trendafil te vjen era
La bona Stela
Perchè sei bella
Ja pse vargjet ti kushton
Se je ndryshe nga tjerat
Trendafil te vjen era
La bona Stela
Perchè sei bella
Ja pse vargjet ti kushton
Se je ndryshe nga tjerat
Ty trendafil te vjen era
La bona Stela
Perchè sei bella
Ja pse vargjet ti kushton
Se je ndryshe nga tjerat
Ty trendafil te vjen era
La bona Stela
Perchè sei bella
Ja pse vargjet ti kushton


Ky tekst u dërgua nga ElaStine
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/02/2017
Muzika: Stine
Teksti: Stine
Video Produksioni: ND Film Pro


Stine - Bela
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bela".
3. Video është e këngës "Bela", por nuk këndohet nga Stine.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stine:


Komente 0