Më mbaj mend (për 1 muaj)


Stine - Dali Ku T'dali
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dali Ku T'dali".
3. Video është e këngës "Dali Ku T'dali", por nuk këndohet nga Stine.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Stine - Dali Ku T'dali  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

Teksti:

Stine

Video Produksioni:

ND Film Pro

Komente

Asnjë Koment

26/03/2017

2017-03-26T18:31:42+00:00ohh baby yeah

[REF.:]
e nisim lojen tdali ku tdali
ashtu just for fun ashtu just like this
ajo se kishte menu fare
qe me kry ka me ra ndashni
se menjen e kishte me bo pare
se me ndjenjat bote biznis
tani qe ka ra mrena per fare
e paguj un qiran e shpise

moj lulilja jon me limona
lshoma venin peshe venin lshoma
isoj o regeaton edhe kjo zumba
futi edhe twerk jepi vroma ej
trupin e ke nice edhe beat-in
kercimi jot eshte tu mbenefiit
zhvishu pak nga pak trego dhipin
bohu animal e knaqe vipin yes
ajo don pare
se pranon qe per ato osht shit
ajo ska marre marre jo ska hic
eshte kureshtare e jeton si tfundit cdo dit
eshte mendjemadhe se me ndjenjat bote biznis

[REF.:]
e nisim lojen tdali ku tdali
ashtu just for fun ashtu just like this
ajo se kishte menu fare
qe me mu ka me ra ndashni
se menjen e kishte me bo pare
se me ndjenjat bote biznis
tani qe ka ra mrena per fare
e pagu lali qiran e shpise

Ajo po don seks ajo po don alkol
ajo po don bar edhe te gjitha ne ..
ajo e don me stil ajo e don me klas
ajo e don qe kur ta bejm un dirty ti flas
ajo don me rrejt dhe kur vishet shtrenjt
don me e plas sa anej knej
ajo se thrret veten bitch e thrret veten star
se po jeton momentin imagjinar
ajo harron ku ka shpin se pi kokain
do xhiro me makin e ekstra limuzin
ajo po don me
se eshte tjeterkush
xhepin e ka plot prap kerkon me ja mush
minifundi eksit leket e roleksit
ajo vazhdon edhe abuzon
i erdhi funi tekstit , tekstit po jo seksit
se mu mpelqen kur ajo renkon

[REF.:]
e nisim lojen tdali ku tdali
ashtu just for fun ashtu just like this
ajo se kishte menu fare
qe me mu ka me ra ndashni
se menjen e kishte me bo pare
se me ndjenjat bote biznis
tani qe ka ra mrena per fare
e pagu dhe lali qiran e shpise

Teksti: Stine
Video Produksioni: ND Film Pro

Ky tekst u dërgua nga  llakokallo
Më Shumë Këngë Nga Stine:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë