Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stine - La Bonita (Feat. Big Daddy & Danny Njeto)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5Hoo oh la ra ra ra ra yeah yeah oohhh
Big Bady STINE in bild Danny Njeto
Un dos tres dale
Ka kalu shume kohe mi vida
Qe nuk kam pa nje si ty mi linda
prima balerina
Ka kalu shume kohe mi vida
Qe nuk kam pa nje si ty mi linda
prima balerina
Mu chicka mu chicka yeah
La isla bonita
Se shkaku bo il Cuba Libra
Ti je my preferita
Da linda da linda yeah
Dhe mohito vazhdojm party-in
S'kemi nevoje me hap (Istalin)
E pime krejt mini barin
Si n'fiesta n'fiesta yeah
Dhe kercejm bashke me gjithe Balvin
Puno cubana per kete djalin
djalin e ballkanit
nga ballkani ballkani jemi neeee
Dhe bejm dashni ç'do nate baby
Si n'dhome n'hotel dhe n'bregdetit
I kthejm kondiktat e shtetit
Si n'fiesta n'fiesta neee
Dhe bejm dashni ç'do nate baby
Si n'culb n'hotel dhe n'bregdetit
I kthejm kondiktat e shtetit
Si n'fiesta n'fiesta neee
Ka kalu shume kohe mi vida
Qe nuk kam pa nje si ty mi linda
prima balerina
Mu chicka mu chicka yeah
Sei La isla bonita
Se Shkaku bo il Cuba Libra
Ti je my preferita
Da linda da linda yeah
Ti dukesh shum e mire mamita bjonde si korona
Big body from the Cuba kinge me gente de zona
Trippin to Havana
Paris to varadero
Ti hajde bashke me shoqet
Ne po vijme me Caballero
Ta ngrejm nje gote nje gote edhe nje tjeter gote
Me djellin e ngroht e ngrohte nen djellin e ngrohte
vamos ala playa
E di te gusta baila mohito linda Cuba libra
Segnorita bailaaa
Dhe bejm dashni ç'do nate baby
Si n'dhome n'hotel dhe n'bregdetit
I thejm kondiktat e shtetit
Si n'fiesta n'fiesta neee
Dhe bejm dashni ç'do nate baby
Si n'dhome n'hotel dhe n'bregdetit
I thejm konditat e shtetit
Siç jena siç jena neee
Ka kalu shume kohe mi vida
Qe nuk kam pa nje si ty mi linda
prima balerina mu chicka mu chicka yeah
Sei la is la bonita
Se Shkaku bo il cuba libra
Ti je mi preferita
Da linda da linda yeah
Tani jemi follow n'insta
Mi prano fjalet e pista
Une jam destra dhe sinistra
Jo per ne hasta la vista
Une bej Jete liberalistash
Ti do lidhje komunistash
Une s'te fshij me dot me nga lista
Se s'me heq ti dot nga lista
Dalin tingujt nga kitara
Je me e bukur se Ciara
Il comandante Che Guevara
Ty ka thene Te dua mamma
Mos ma merr per dobsi
mos ma merr per dobsi
Se e di do t'marri malli
Per ty djalin nga ballkaniii
Hahaha


Ky tekst u dërgua nga AnnyStine
Featuring: Njeto & Big Daddy
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/06/2017


Stine - La Bonita
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "La Bonita".
3. Video është e këngës "La Bonita", por nuk këndohet nga Stine.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stine:


Komente 0