Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stine - Do It Again Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  34

Refreni
Let's do it again,again and again ashtu si dikur honey
Ai mban mend netet e gjata qe gdhinim cdo party
Dhe kur yjet qe binin nga qielli ne shprehnim deshirat mos ndaheshim
Let's do it again e vetmja deshire qe ka ngel eshte nostalgjik

Part 1
Po du me kujtu vet e ndertum dhe vete e rrezum,diku ca ndodhi ne vete i dhame fund po po vete i dhame fund
Ajo qe ka ngel eshte respekti respektit dhe fjala e mir (baby) mos ia moho mo vetes kur m'sheh se ke deshire
Daahnia e vjeter eshte si vera qe sa me shum rrin e don teper
Dashnia e vjeter si fjalet e plakut qe shkon i shkrun ne leter
Thjesht i ma men ,se i ma men dhe i ma men mir
Zemer kalo sa t'dush njerez dhe shifra ste vyn as nje sen

Part 2
Jetoje jeten ndiqe instiktin po ska gje tvertet
Dashnia e madhe si ajri i paster per theter planet
E humbe dashnin je si toka e bukur mos kishte atmosfere
Puthe mos i hyn thelle just we do it again,just do it again

Part 3
Yeah...e mira e keqja dashnia dhe vujtja gjithmone do flene bashke
Edhe po te ishim bashke edhe po te ishim bashke kshu sdo ishim dasht (baby)
Gjerat qe ndodhin per nje arsye
Arsyet e kan nje kuptim
Kuptimi i gjithckaje kuptimi i ksaj tones ishte gabim
Gabim s'ishe ti gabim s'isha une gabimi ngelet jetim
Mos valle i dhe fund,mos valle i dhashe fund se kishim frik (yeah yeah)
Nga e verteta e hidhur ne ishim ne ishim ma t'mir
Kur na shikonin kur na gjykonin na kishin zili heyyy

Part 4
Gjith bota ime gjith bota jote pershkruhen me ty
Gjith bota jote gjith bota ime ishim vec 2 baby
S'ka me pas saj s'ka me pas saj
Dhe vec 1 refren
Mos i hyn thelle mos i hym thelle
Just we do it again


Ky tekst u dërgua nga ErindaStine
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/12/2017
Video Produksioni: ND Film Pro


Stine - Do It Again
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do It Again".
3. Video është e këngës "Do It Again", por nuk këndohet nga Stine.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stine:


Komente 0