A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Stine - Dashnia Dominante


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

22/06/2018

2018-06-22T17:00:04

Lyrics:

Stine


REF.:
Ti je dashnia Dominante
edhe pse mbon interesanten
e ke tregu me fakteeee
o zemer ti ke lind per mu - x2

Sa vite addicted
Te dy bashk me shume se amici
Edhe kur nuk ia dinim jetes rritmin
Prap bashk e gjetem infinitin

Edhe pse nai here t'kam merzit
E kam kuptu qe s'mujm me nejt pa njeri tjetrin zemer edhe pike
per Cdo dite e do dite
Dashnin do ta tregoj gjithashtu edhe respektin

Habibi Habibi
fort po me rreh zerma a e din ti
zemra me rreh fort sa here te sho me syyy
habibi habibi
jeten tona gjithon bashk te dy - x2

REF.:
Ti je dashnia Dominante
edhe pse mbon interesanten
e ke tregu me fakteeee
o zemer ti ke lind per mu - x2

Ajo vjen edhe iken
i lun si do qejfi me ndjenjat e mia
ma s'bukuron diten
e kur i do qejfi na ndizet dashnia

si n'film me sherifa
ku ti je Banditja e une jam Bandito
dashnia dashniaa
zemren ma mori si n'Santa-Domingo

je i je je i je
gjithcka qe ke ti gjithcka perfeksion
je i je je i je
zemren ta du shume ciento per ciento

je i je je i je
gjith me e mira nga shoqet e miaaa
je i je je i je
zemren ta dhashe ty se sesht me e imjaaa

REF.:
Ti je dashnia Dominante
edhe pse mbon interesanten
e ke tregu me fakteeee
o zemer ti ke lind per mu - x2

e-Cards (1)

2019-04-16 20:14:31
Ti je dashnia dominante
Edhe pse m'bon interesanten
E ke tregu me fakte
O zemer ti ke lind për mu

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019