A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Stine - Money  (Feat. Fatlume Popovci)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/03/2019

2019-03-16T17:54:50

Featuring

Fatlume Popovci

Music:

Jurgen Shira

Lyrics:

Stine

Video Production:

Chill Pro


[Stine:]
Be my baby boo

Ti mu ma jep efektin
Ma shton kuriozitetin
Sekret qe dine veç une
Ta fal intimitetin
Ma fal ti mu momentin
Mjafton te jesh me mu

[Lumja 2x:]
Se jam ajo qe don ti
Shume momentet funny
Do bejm fame edhe money

[REF. Bashke:]
O ka na nisna, nisna per party
E dina mire ne si ndizet dhe zjarri
...
Momente funny plot
Jo sum e m'blen
as me leke, as me money
Takimin une ta lej n'Abu Dhabi
Jam mo i mire per ca ke
E ca ke pas ti
Definitely po

e-Cards (1)

2019-03-24 17:15:32
Momente funny plot
Jo sun e m'blen
as me lekë, as me malli
Takimin unë ta lej n'Abu Dhabi

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019