Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Stine - Adam & Eve  (Feat. Strongz)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

14/12/2018

2018-12-14T17:01:31+00:00

Featuring

Strongz

Muzika & Teksti:

Stine

Teksti:

Strongz

Video Produksioni:

Fullmoon ProductionKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Adam & Eve" kënduar nga Stine.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Stine i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Stine:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet