Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stine - Me Amas (Feat. Lil Beba)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

[Intro: Mariachi Cover (Lazar Daka ft Stine)]
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Jineteando en mi caballo
Por la sierra yo me voy(iihi)
Las estrellas y la luna,(ajajajj)
ellas me dicen donde voy

Ay, ay, ay, ay
Ay, ay ay amor
Ay mi morena de mi corazó-oon..2x (hehehe, S.T.I.N.E.)

[Stine:]
Ajo po kercen like wow
po duket si star per femrat Idol
i ka cu n'ekstaze djemte si
ashtu me kercim like 1,2,3-ii
she give me best one freeze
body language men
she's amazing
o zot mu bo fikxim
kape ca tatush kape ca tatush
ajo do numrin tim
po thot diku tjeter
hajde shkojm diku tjeter
e une e th'rras taxin
up in a limu up in a Limu
e dhezim dhe ka 1
para se me ja filu (me uiiii)
e dhezim dhe ka 1-ii
e dhezim dhe ka 1-ii.. (hehehe, S.T.I.N.E.)

[Ref: Stine ft Lil Beba] 2x
Me amas te quiero
me amas me amas te quiero
me amas te quiero.. es un amor enseño-o.

[Lil Beba:]
Hola vida y te quiero
me llama piense en ti, e non importa mas dinero
me llama no me engaño no queremos
entonces llegaremos junto baby hasta luego
te extraño vida mía no estacho de mi mente
estamo junto amor te prometo buena suerte
no me digas no porque eso es diferente
no me importa nada de che dice esta gente
no me deja sola de repente
la vida es una puta tú tienes que luchar
yo soy tu bandita i tu es mi crimina-aal
yo quiero sentir el aroma de tu tropicanaa.

[Ref: Stine ft Lil Beba] 2x
Me amas te quiero
me amas me amas te quiero
me amas te quiero.. es un amor enseño-o.

[Stine ft Lil Beba]
S.T.I.N.E. (shh)
Lil Beba (ahh)
es un amor enseño-o.


Ky tekst u dërgua nga @iamkasajStine
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/10/2019
Muzika: Stine


Stine - Me Amas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Amas".
3. Video është e këngës "Me Amas", por nuk këndohet nga Stine.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stine:


Komente 0