Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Sting - Need Your Love So Bad

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Need Your Love So Bad".
3. Video është e këngës "Need Your Love So Bad", por nuk këndohet nga Sting.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sting - Need Your Love So Bad  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00

I need someone s hand to lead me through the night
I need someone s arms to hold and squeeze me tight
Now when the night begins I m at an end
Because I need your love so bad.

I need some lips to feel next to mine
I need someone to stand up and tell me when I m lyin
And when the lights are low and it s time to go
That s when I need your love so bad.

So why don t you give it up and bring it home to me
Or write it on a piece of paper baby, so it can be read to me
Tell me that you love me, and stop driving me mad
Oh because I, I need your love so bad.

I need your soft voice, to talk to me at night
I don t want you to worry baby,
I know we can make everything alright
Listen to my plea, baby, bring it to me
Because I need your love so bad.


Më Shumë Këngë Nga Sting:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet