Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stiv Mello

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Stiv Mello është një këngëtar i njohur. Në Maj 2014, Stiv Mello merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Dua Te Jem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Stiv Mello

Komente 0