Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stiv Mello

Stiv Mello
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Ditëlindja:
  • 4 Gusht
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Stiv Mello është këngëtar i njohur. Në Maj 2014, Stiv Mello merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Dua Te Jem".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0