Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Stiven Hasanaj, Gazi, Eralda & Edona Hasanaj - Kalle Shoqni  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/12/2017

2017-12-03T18:31:37

Më Shumë Nga

Gazmend Rama (Gazi)

Më Shumë Nga

Eralda Jashari

Më Shumë Nga

Edona HasanajKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kalle Shoqni" kënduar nga Stiven Hasanaj, Gazi, Eralda & Edona Hasanaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Stiven Hasanaj, Gazi, Eralda & Edona Hasanaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Beqir Telaku. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Jemi mbledh sot gjith shoqria o per me festu
nje bjondin hin ne valle nja tjeter po lun
njeri shok po kendon njeri po vallzon
O do ta kallim sonte deri maksimum

Kalle kalle oj shoqni sonte hiq pa mdal
Sonte do festojm o per qefin Ton
hyni hyni gjith ne valle o gjith pa prites
po ju knon beqiri sonte veq per qef

Kalle kalle oj shoqni sonte hiq pa mdal
sonte do kendojm oo veq per tallava
hyni hyni gjith ne valle o pa prites
Po ju knon beqiri o veq per qef

Maksimum adrenalina sonte paska shku
gjith shoqnija sonte kokan disponum
njeri knon njera vallzon O per qefin Ton
gjith shoqnija jemi asnja spo mun goj

Kalle kalle oj shoqni sonte hiq pa mdal
sonte do kendojm o veq per leshan
po ju knon beqiri o veq per qef
sonte do ta kallim e dojm me djegMë Shumë Këngë Nga Stiven Hasanaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet