Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stiv Boka - Xhane (Feat. Irkenc Hyka)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Stiv Boka

Per Ty Kisha Vdek Kete Nuk Edi
Boten Te Ma Jepshin Ste Ndrroj Me
Njeri

Irkenc Hyka

Jepma Vetem Nji Mundsi Te Tregoj
Sa Shum Tdua Xhane Xhane Ti

Ref Stiv Boka Dhe Irkenc Hyka

Xhane Xhane Xhane Mos Me Mbaj
Inat Se Kjo Zemer Per Ty Qane Ah Po Digje Flak. Xhane Xhane Xhane Mos
Me Mbaj Inat Smund Te Rri Pa Ty Moj
As Dit E As Nat

Tex 2 Stiv Boka

Sa Her Kam Per Thon Veq Per Syt E
Tu Betohem Ne Zot Kurr Skam Mei
Lendu

Irkenc Hyka

Jepma Vetem Nji Mundsi Te Tregoj
Sa Shum Tdua Xhane Xhane Ti

Ref 2 Stiv B Dhe Irkenc Hyka

Xhane Xhane Xhane Mos Me Mbaj Inat Se Kjo Zemer Per Ty Qane Ah Po
DIgjet Flak. Xhane Xhane Xhane
Mos Me Mbaj Inat Smund Te Rri Pa
Ty Moj As Dit E As Nat

Xhane Xhane Xhane Mos Me Mbaj
Inat Se Kjo Zemer Per Ty Qane Ah
Digjet Flak. Xhane Xhane Xhane Mos Me Mbaj Inat Smund Te Rri pa Ty Moj As Dit E As Dit


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaStiv Boka
Featuring: Irkenc Hyka
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/07/2021
Muzika: Irkenc Hyka
Teksti: Irkenc Hyka
Video Produksioni: Imagine Films
Mix & Master - Jojo


Stiv Boka - Xhane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhane".
3. Video është e këngës "Xhane", por nuk këndohet nga Stiv Boka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stiv Boka:


Komente 0