Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: STON është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 4 Prill 2020, STON publikon videoklipin "KK"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Liberation

M.I.D (Dinastia 18)

Deny

Volcano

Baba Majac

Essi

Unik Style

Gup-Man

Noza

Frensino

Tags: Ston


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet