Më mbaj mend (për 1 muaj)

Storm Fire

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  24
BIOGRAFIA: Storm Fire është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Dhjetor 2014, Storm Fire merr pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "S'kena Faj". Në Janar 2016, Pandeli Frroku merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "Mos U Ndal", në bashkëpunim me Storm Fire & Tori Dpk. Më datë 16 Shkurt 2016, Storm Fire publikon videoklipin "Prap Gezuar", në bashkëpunim me Pandeli Frroku & Tori Dpk....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ex-One

Real'jay

Classic G

Tenka (Big Papi)

Dado

Snoopy-G

Alex (Asdren Shabani)

Buca

Kamali

Mercy

Tags: Storm Fire


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet