Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Storm - Cfar Mund Te Them  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 11

Komente

Asnjë Koment

30/11/2011

2011-11-30T09:47:44+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cfar Mund Te Them" kënduar nga Storm.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet