Më mbaj mend (për 1 muaj)

Street King's

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Street King's është një grup artistësh i njohur. Grupi Street King's u krijua ne vitin " 2009" per te kuptoar njerzit qe shqipatrt dhe turqit jane vllezer. Ne kete grup kendojne: Goold'P,Loord'P,Ac.Rob.at's,Muki'G dhe ... c1k1... kenga e par " krejt ky ven " u inqizua ne studion e mirnjohur "Vizion Record's". "Goold'P Dhe Loord'P kishin filluar qysh para 2 vite te kendojne Goold'P i ka mbi 14 keng ndersa Loord'P i ka mbi 10. Ndersa per : Muki'g ,Ac.Rob.at's, C1k1 e kishin kengen e pare....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Street King's, Street Kings

Komente 0