Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Street Ranger - I Need You  (Feat. Les0o & Astar)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Astar

26/02/2012

2012-02-26T12:43:14+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Need You" kënduar nga Street Ranger.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Lyric Master - I Need You

Lyric Master:

Kam kërkuar një njëri si ti
Pjesen me te madhe te jetes sime
Por ishte shum veshtirë un ta gjeja
Dhe befasisht u ktheva,dhe ti u gjinde

Eja ti mos vono,eja ti se po te pres
Eja dhe hapma qiellin per qdo mengjes!
Kur jam ne mendime je pran zemres sime
Kur rruges un kaloj,veq per ty mendoj!

Lyric Master:

I Feel The Same Way
And I Have to Say
Girl I Want You,Girl I Need You

HAVA:
I Feel The Same Way
And I Have To Say
Boy I Want You,Boy I Need You

Lyric Master:

Kjo dashuri e jona si pa kufi
Dhe ti gjithmon qendron ne mendjen time
Dhe sonte jemi veq un dhe ti
Te lutem degjom se je jeta ime

Eja ti mos vono,eja ti se po te pres
Eja dhe hapma qiellin per qdo mengjes!
Kur jam ne mendime je pran zemres sime
Kur rruges un kaloj,veq per ty mendoj!

Lyric Master:

I Feel The Same Way
And I Have to Say
Girl I Want You,Girl I Need You

HAVA:
I Feel The Same Way
And I Have To Say
Boy I Want You,Boy I Need You

Lyric Master

Ehh deshira ma e madhe esht me kan me ty

Hava
Baby I need you

Lyric Master
Eyy Girl I Want You, UN KOM NEVOJ PER TY

Emiliano Pa Kufijt - I Need You

E Verteta zemer eshte
Qe sjam i tip serioz
Po menyra qe ta thom
Dukem si filozof
Nuk di zemer me thon
Fjal t'bukra e premtime
Sjam tip qe coj mendime
N'kartolina me pershkrime
Nuk mar pak une prej teje
Po rimar mar shume
Nese t'them qe je me mu
4-sure deri n'fund
N'ket pik eshte teper vone
Me u terhek pa ba asgjo
Dhe pse me imagjinat
Te tana i kena bo
Nuk jam un tip baby
Me nejt ti me u martu
Dhe pse nji shoqe m'duhet
Me mdasht e me m'kuptu
Un zemer s'du mu lidh
Per me t'pa sdu ton jeten
Un Baby e thash temen
Tash thuje ti t'verteten

Refreni:

I need you to show you are my future wife, I need you baby , oyu are part of my life, come to begin a new start cuz you have part of my hart

Munohesh vec per mire
Po prap sdi me e kuptu
Pse ky rraporti jon
Nuk eshte tu funksionu
Zemer a ki men naiher
Me m'thon se ca ki mrena
Apo t'njejtat si gjithmon
Dona me vazhdu me rrena
Sarkazma jote Shoni
Boni lekun krejt i myti
Vertet qe m'bon me qesh
Kur m'thu qe jam i dyti
I Pari, I Dyti, I Treti
Besom nuk ka rend'si
Ca ke bo zemer perpara
As qe nuk du me i ni
Vec i pytje kam per ty
E Zemer thuj t'verteten
Se kerkesat qe bon ti
Kan lidhje me gith jeten
Me ta lon raportin n'dor
C'drejtim i kishe dhon
Me tu dhun mundsia o femer
A m'kishe shkel me kom

I need you to show you are my future wife, I need you baby , oyu are part of my life, come to begin a new start cuz you have part of my hart.

Shakira - I Need You

If it is the rain of every day
that has increased its level
the music has not the same
effect that used to have before.

Maybe I've learned so much
in so little and so short time
that I don't even know what language I speak
or what's my position in
this game of life

I feel like I've lost all forces now
to jump and grab the sun
and no matter how much I try
I can't listen to my own voice.

I don't know if I've lived ten thousand days
or one day ten thousand times
and I add you to my history
wanting to change what I've lost
for something better

~Chorus~

I need you, I really need you my love
wherever you are now
I need all your love
I need you, I really need you my love
'cuz you are part of me
I need you right here
'cuz I can't live without you
I haven't learned it...

And I feel lost like I'm lost
as a needle in the middle of the sea
as the moving sands
I submerge
among my loneliness

I don't know if I have lived
ten thousand days
or one day ten thousand times
and I add you to my history
wanting to change what I've lost
for something better

~Chorus~ repeat

i need you i need you i neeeeeeed you

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Street Ranger:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet