Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Street Ranger - Me Fal Dashurine

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fal Dashurine".
3. Video është e këngës "Me Fal Dashurine", por nuk këndohet nga Street Ranger.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Street Ranger - Me Fal Dashurine  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/09/2013

2013-09-04T21:19:17+00:00Do te doja te jem me ty
ashtu sikur ishim dikur
ti shijoj buzet e tua
dhe te them me shum qe tdu
sa shumm tash me mungoon
loti nga syri pikon

te lutem eja kthehu
ti shiqoj ata sy
qe cdoher me hipnotizojn
kur jem afer me ty
te dua me degjooo
te lutem me kupttoo
yeeeaaah

ref.
I need u I love u
me fal dashurin ti zemer
me fal dashurine
me fal dashurine
bashk te jemi bashk
te jemi bashkkk
vetem un e tiiii

ok syn dije se ca t'thom
asgje nga tjerat smi intereson
kur jam me ty kur jam me ty
ndjehem i zhytun ne liri
sa te duan le te flasin
shpirti im ty te don
eja afer meje se sjam monoton
se vetem ti vetem ti ,
vetem ti je ajo qe me qetson

flokuunn tennd te arttt taa ledhatoooj
buzet e tua ti shijoj
nga casti ne cast pa ty smund tjetoj
se vetem ty te dashuroj

ref.
I need u I love u
me fal dashurin ti zemer
me fal dashurine
me fal dashurine
bashk te jemi bashk
te jemi bashkkk
vetem un e tiiii


Ky tekst u dërgua nga  albulenna
Më Shumë Këngë Nga Street Ranger:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet