Më mbaj mend (për 1 muaj)

Street Rap - Pendimi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(Fayth)
Refreni 2x : Mfal nën falma qdo gabim
falma qdo lot qe derdhe per fajin tim
(B-kay)
Isha i ri e nuk menova per me von
hina rrugve t'kqija kshilat e nanes nuk i ngova
mendova qe diqka arritem e u bonem bosaa t'rrugve
po gabova se shpirtin nanes ja sosa
e vet u fundosa
e tash ja nisa si per fillim me dosta me ngreh ka ni tim
arrita deri n'kokain e perfundova veq vet n'heroin shoqnia shpinen ma kthyn
se harroj ftyren e nenes / e zhytur n'lot e pikllim / kur me thoike mos biri im
se tkom rrit me gjinin tim /
Plotsomi endrrat qi i kom ondruu / ty tut rrit
nipa mem dhuru qe un mi ul n'preher e prralla mi tregu
beson biri im qe zemren ma ke lendu
jeten per gjyst ma ke shkurtu / edhe pse jom plak
shpirti mu pom djeg / e loti verrdall pom shkon
qe birin tim nje haram me komandu

(Fayth)
Refreni 2x : Mfal nën falma qdo gabim
falma qdo lot qe derdhe per fajin tim

(Bejuos)
Gjithmon ngat vetit tkom ofru kur
mengjesi ka agu e un tu tledhatu e rrugt e dretat tu ti msu
mo biri jem se skom kohh . nana kit jet pe len
Me kto fjal em shtini n'dhe
pi asaj dite bona be qe kur drog ma mos me ble
krejt t'kqijat i lash pas vazhdov a drejt nuk shikova
më pass
Shkova n'shpi nanes lajmin me ja dhon
po kur hina n'dhom e pash qe osht von
ajo ish kon gati kit jet tu e lon
U afrova doren ma shtrengoj
pi dhimtes 1 pik lot i pikoj
e me tha shuj biri im mos qaj
afrohu te nana edhe pak n'kra t'maj
Allahu shpirtin tem pe kerkon
edhe nana jet ndrron parajs po shkon
ni amanet po ta lo edhe duhesh mem premtu
qe vajzen tende me emrin tim ki me pagzu

(Fayth)
Refreni 2x : Mfal nën falma qdo gabim
falma qdo lot qe derdhe per fajin tim
(B-kay)
ne at moment doren ma lshoj i mbylli syt jet ndrroj
Ne duart e mia dha shpirt vdiq
qaty e kuptova qe kjo jet ish e rrejshme
spo vlejke hiq / e e msova qe n'kit bot
ishum veq per mu provu
Ajo vdiq e jet ndrroj
edhe ni pjes e zemres tem bashk me to shkoj
tash veten pe mallkoj per fjalt e nenes qe si ndegjojsha
ledhatimet e saja ma von pi korkojshe
ftyren e engjullit sun pija harrojshe
vdekja e saj zemren po ta coptojke

(Bejuos)
Oj perendi kallxom qysh qet gabim me fshi
ti e din qe spata faj / po shoqnia em ka shti
e ty nen t'mloj dheu i zi
po prap se prap mu djal um ki
Pe kqyri venin e saj ku em pritke qdo nat
tash kur pe sho at ven u met that
pom kujtohet qdo sen qe me to kom kalu
asni lul mos sqel per mu
nen kurkush smunet me zavendsu

(Fayth)
Refreni 4x : Mfal nën falma qdo gabim
falma qdo lot qe derdhe per fajin tim

Record's INFINIT
Street Rap
Publikimi: 17/01/2009


Street Rap - Pendimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pendimi".
3. Video është e këngës "Pendimi", por nuk këndohet nga Street Rap.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0