A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Stresi Vjen Me “Mos Ma Luni Gocen”


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  85
[23-11-2015]
Reperi i njohur Stresi është paraqitur në festivalin 'Kënga Magjike 2015' me këngën e tij më të re "Mos ma luni gocen".

Kënga është publikuar sot e ndërsa në 24 orë ajo ka arritur të grumbullojë afro 100.000 klikime duke arritur kështu një pëlqyeshmëri mjaft të madhe.

Stresi rikthehet në këtë festival pas 5 vitesh, ku 5 vite më parë ishte shpërblyer me Çmimin "Best Hip-Hop".

Edhe këtë vit Stresi lufton për të njejtin çmim "Best Hip-Hop" dhe Çmimin e Internetit.

Mbetet të shihet edhe prezantimi i tij në fazën e 2-të të festivalit në Pallatin e Kongresve, në datat 3,4 dhe 5 dhjetor.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Stresi - Mos Ma Luni Gocen [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019