Stresi Me Veshje 5560 Euro Në Këngën Magjike


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
[02-12-2015]
Në emisionin "Top Show Magazine" ku të ftuar kanë qenë Eraldo Rexho, Roza Lati, Hyeida el Saied etj, është diskutuar rreth famës dhe të qenit VIP.

Një element mjaft kyç i të qenit VIP është edhe veshja, pasi gjithmonë duhet pasur kujdes në përzgjedhjen e veshjeve para paraqitjes televizive.

Mbi këtë temë u diskutua edhe çmimi i veshjeve i cili i tejkalon shifrat normale të një këngëtari, ndaj dhe shumë herë këngëtarët janë të detyruar që të marrin veshje borxh.

Pasi i ka dëgjuar këto fjalë reperi Stresi i ka kundërshtuar plotësisht ato, duke treguar se në çfarë niveli janë këngëtaret sot që të marrin veshje borxh, ndërkohë që veshja e tij në 'Këngën Magjike' ka kushtuat sipas tij 5660 euro.

Madje ai ka shtuar se ora që mbante në dorë gjatë interpretimit kapte shifrën e 70 mijë dollarëve.
 (B.A/Teksteshqip.Com)