A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Stresi Publikon Foto Me Ledrin, Tensionohet Skivi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
[10-01-2016]
Reperi i njohur Stresi dikur nuk mbante raporte të mira me Ledri Vulën, kjo pasi ai është mik i reperit Noizy, i cili është rival i përjetshëm i Stresit dhe i Babastars.

Por mesa duket gjakrat janë ftohur dhe tashmë Stresi & Ledri janë miq, por fotoja e postuar sot në Instagram nga Stresi ku shihet me Ledrin ka ndezur tension tek Skici i cili i ka lënë atij një koment shumë thumbues.

Skivi i ka shkruar se hisotria e së kaluarës nuk ndryshohet dhe fjalët që Strsesi dikur thoshte për Ledrin tani duhet ti përpijë.

I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i Stresit ku ka përmendur situatën kur ai thotë se e nxorri nga lloqi atë nga një incident në Gjilan ku më pas ai që sulmoi Skivin u rrah nga grupi i Stresit.
Sipas Stresit, Skivi po ashtu ka sharë pas shpine edhe Getoar Selimin, liderin e Babastars.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019