Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo është Motra E Stresit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  9
[01-02-2016]
Reperi i njohur Arkimed Lushaj - Stresi ka qenë i rezervuar deri më sot për jetën e tij private, megjithatë sot ai na ka njohur me një person nga familja e tij.

Ai ka publikuar një foto bashk me motrën e tij e cila sot ka festuar ditëlindjen, ndaj kjo dhe ka qenë arsyeja që Stresi ka publikuar një foto me të duke i dedikuar edhe një urim në mbishkrimin e fotos.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet