A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • S
  • Stresi
  • Game Over (diss Otr & Gg)

Stresi - Game Over (diss Otr & Gg)


Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  27

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Rruge Pa Kthim"


yeah
sa e sa po folin
nuk pe din realitetin e ksaj pune
e verteta eshte shoki , se na , po vetem na , kush na , ...mother fuckes , fuck o.t.r ,
ton mother fucker , jav qi motren njo ka njo , motrat n'pidh kush i thot vetit o.t.r , t'vin para meje mother fuckers para shokve t'mi ........
mother fuckers
hip-hop-i shqip mother fucker ....
fuck o.t.r
me pak fjal ksaj rradhe po futna seriozisht , me click-clack kam me perfundu nuk ka ma diss
ju erdha midis koncertit ju qifsha ropt tetonve kerkush sun um preki , se jom biri i tropojonve ,o noizy pidhi pot thom edhe qysh ta kom thon
me bo me thon tash kom me ta shkerdhy ty at nan , pidhat po gjujn n'ajer si drit i fishekzjarrve
..............................
se na jem shqipet e verteta nuk
gjujm neper cepa
secili ma i keq se tjetri ktu ki t'bejsh me gazepa per dit ju vim n'lagje shpulla ju rrehim o muta m'fal se ju tuta o.t.r o prostituta
kshtut qe mani distanca kur tju vjen .... ...............
qojn selam djemt e parkut hej motren qima , loja sja ka nis bonu gati ju o trima
pluma pluma pluma kena per teton ju keni hi sot ne kit loj tash prite plumin ton
sa her po vim hej po jav ...gjujna gjujna gjujna deri sa te gjakoset loja
pluma pluma pluma kena per teton ju keni hi sot ne kit loj tash prite plumin ton
sa her po vim hej po jav ...gjujna gjujna gjujna deri sa te gjakoset loja o krimi krimi mos u mshef kallzom se ku je , ndaq te alsati ndaq baj kom met shti n'dhe


Lyrics submited by  Bambin0
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019