Më mbaj mend (për 1 muaj)


Stresi - Sa T`jem Gjall

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa T`jem Gjall".
3. Video është e këngës "Sa T`jem Gjall", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Stresi - Sa T`jem Gjall  (Feat. Fisko, Daddy F & Anestezioni)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Këngë e albumit:

"Rruge Pa Kthim"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Daddy F

Featuring

Anestezioni

08/01/2010

2010-01-08T16:37:35+00:00Raptur 1 Stresi:
Athu kom Faj qe jom besnik,deri diten qe t'des
Po boj veper mbi veper,Respekt ju jep ky Stres
Sa repera po folin per ne,Po vesin kush jena na
Jon djem Tropoje T'Prizrenit ,T'bashkum mbi gjithqka
Inat-Gt let flasin sa ma shum,qysh ja kan zant
Se kan Prit Ket bashkpunim,O sa mir ka mju pershtat
Boj be n'Zot se ska bir nane,Qe ma nal ket frymzim
Ti e di haveri jem,Se kjo osht veq Rrug pa Kthim
Per 1 Qellim,Heci n'ket qim nane loj
Thjesht me kan si kta e si un,Duhet me pas pervoj
Pidhat Let folin, e tja nisin T'kritikojn
Thashethemet depertojn, ne mes veti te na rrxojn
Kshtu qe ti ruju shoki,se une nuk di me u nal
Mos prek aty ku sduhet,Vjen Dissi e t'le pa fjal
Nenqimat let kajn sa ma shum(Hey)
Priteni Stresin me Dossta,A pot pelqen ky Boom

Reff 2x Stresi
Jo Ska Bir nane qe na nal,Sa T'jem gjall
Hajde kur doni qysh doni,T'ju dalim ball(Eyy)
Jo mos u tut,Skeni arsye pse mu fut
Ma mir meno dy her,Para se tju plasin trut

Raptur 2 Fis'Ko:
I Dont Give A Fuck, E din gjeth kom thon
Jom njani pej atyne ,Qe shujn edhe kur bojn
Najsen jashtligjor,Tu e mllefos vetveten
Bojn Dredhina n shpirt,Tani nalen e shajn Jeten
Mangupllak Komercial,kravata me trenerka
Pastertia shok me zdral,Allstarka me reperka
Qe kuptimi per gjethqka,1 sistem per hiq kurgja
Jom njeri ma i thjesht,Qaty ku thjeshtsi nuk ka
Paramenoje ni yll,un per ty tu e marr
Veti ndjenjat e tua ,prej kujna jon tu mvar
Qelizat e dopsune,Fjalt e pakontrollune
Shum gjeste t'pidhav jon,t'pa doganume
I vjen funi pa e prit,rrjedhje gjdo pune
Fjalt rrjedhin sikur llav,N'grad t pacaktune
Fuckt Up Sum perkasin,Jom krenar se Qka kom tha
Sjom koqiten en probleme,Po jeta problem Oh

Reff 2x Stresi
Jo Ska Bir nane qe na nal,Sa T'jem gjall
Hajde kur doni qysh doni,T'ju dalim ball(Eyy)
Jo mos u tut,Skeni arsye pse mu fut
Ma mir meno dy her,Para se tju plasin trut

Rap Daddy F:
Qe ku jon ma t'fortit,Qe me ni Ven
Bojn bum me gjdo sen,Pi Tropoj Deii n'Prizren
Ma din emrin tem, Inat-Gt shum ma permenin
Rrospat e Tyne Dadyt, Spo ja lojn venin
Kqyrin ftyren edhe senin,Bojn krahasim
Qe ni njeri i arritun ,Pa Kuror e pasni cmim
Kom respet ,Per secilin Nivel
Kur thom ta ngrehi Veshin,Kqyre zoni qysh um del(Yeah)

Rap Anestezioni:
Tash muneshe me pa kjart,se qka osht kualitet
Ksaj here ni ninull,mallkim i vertet
Budall ta boj terr,un dal nsken ti fishllo
Qe bashkpunimi jem,Stresi Daddy e Fisko
Ajt mate qet nxetsi,ait nxerri beatit fjal
Hajt gjona ni kong, hit qe sna ka dal
Nuk po du bole me shit,edhe pse i blejn
Mangupat komercial,damart larg mi vrejn (YeahHHH)

Reff 4x Stresi
Jo Ska Bir nane qe na nal,Sa T'jem gjall
Hajde kur doni qysh doni,T'ju dalim ball(Eyy)
Jo mos u tut,Skeni arsye pse mu fut
Ma mir meno dy her,Para se tju plasin trut


Ky tekst u dërgua nga Endrit
Më Shumë Këngë Nga Stresi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet