A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • S
  • Stresi
  • Bonjour Madame (diss Otr)

Stresi - Bonjour Madame (diss Otr)


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  103

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Rruge Pa Kthim"


haha, ejo bonzhu madam
o repera qoftesh, o kebaba
smun kapi me mua mama fukez
o mama qima ndryshe
ju e dini por prap tanve kush i thot vetes otr, game over mama fukez;

Edhe njiher per kta tipat qe dojn mem kthy anej ka erdha;
Qe bojn si p*dha none nkong e mpermenin mu monedha;
Dije ket qe po ta thom po sa dola prej shpis tane;
Nese ti sbeson ater pyte nanen tane;
Matu mir kur gjun nkto rima o djal per babin;
Nradh tpar laje borxhin shko paguje ti Fabin;
Smun kapesh me ata po smun kapesh as me mu;
Sa per rep rruge un kto zona i kam blloku;
Se un sdij me gjujt me kunja, tvij ta shaj nanen;
Ta knoj play back shkurt e gat ta qij ty famen;
Ju kini lind per qejf knoni per inat tonin;
Un tallemi ne ju e ju ma tallni mikrofonin;
Kur dalim nrug the "hej lal ca bone?"
E Jetnisi t tha ty "ca k*rin don mor p*dh none???"
Ike si bythqim bashk me ata laskarat;
Bjermi njo ka njo ti qij ton otiarat

Refreni : X2 :

Te ton e dijn qe falje mki kerku;
Ke ardh me babin per dore me mqetsu;
Bonzhu buz p*dh, Bonzhu madam;
Por jo me mu se ta q*j p*dhin e satam;

E ti mor Tropjan qe je OTR me zemer;
E kom diqka ma tmir ta q*fsha ty at emer;
Je Buzqumsh je i vogel me u kap ti me mu;
Nradh tpar kape bitin se ky p*dhi sot ka di met msu;
Mos perfito prej tjerve o bythmut;
Tvij trrehi shuplak, nklab jo nuk tlej as me u fut;
Ktij J.R kam me ja Q* ton robt e shpis;
Pabuksi i mutit don perleshje por nji K*r kom me ja qendis;
Te tanve ja qendisi;
Kujt po i Q*het fisi???
Kush e pat me mu byrem tan fare fisi;
Ky sosht diss por osht paralajmrim;
Ju kurvat e mia e dini se msusi ju jep msim ..
Ju skini bole, po pres midis Tirones;
Hajdeni, repera qoftesh tja shkerdhej p*dhin e nones;
Une, un e dij por kta nuk e dijn;
Qe Stresi o mama qima osh i pari nket rrethin;
Uuupppsss

Refreni : X2 :

Te ton e dijn qe falje mke kerku;
Ke ardh me babin per dore me mqetsu;
Bonzhu buz p*dh, Bozhu madam;
Por jo me mu se ta Q*j P*dhin e sat am;

Ti je si madam;
Ti knon si madam;
E ki paraqitjen si madam;
Domethon ti je komplet si madam;
Ti bashk me ata madamat e tu;
Ej shoki un dola me shoqnin teme;
Ja u kom vertetu;
Qe e ndjek famen, por sdini me trrxu;

Refreni : X2 :

Te ton e dijn qe falje mke kerku;
Ke ardh me babin per dore me mqetsu;
Bozhu buz P*dh, Bozhu madam;
Por jo me mu se ta Q*j P*dhin e sat am;


Lyrics submited by  8utues1   KOLABI   anndii   eliesa   ALDOooo
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019