Audio

Top 200

Stresi - Hot Hot  (Feat. B2N)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/06/2010

2010-06-11T16:22:00

Featuring

B2N
you are so hot hot

just tell me why why why

you make me fly fly fly

a wanna be whith you
Stresi:
Hey B2n Shif Per RReth Sa Femna Ne Po Na SHohin Normal Jena T’Lezetshem Mu e Ty Normal Na njohin Ska munci kur VI a pi po mdon vetem per emer secia vjen me buzqeshje e thrret hey zemer a bon moj femen me pyt mem kalzu dicka thui shoqeve tua se me neve Jo Nuk ka sa shum mpelqen kur ti kcen ngjitesh vetem me mu shkrihesh si vitamin kejt clubin nkom e ke cu
you are so hot hot

just tell me why why why

you make me fly fly fly

a wanna be whith you
you are so hot hot

just tell me why why why

you make me fly fly fly

a wanna be whith you
B2n :
Hey Di si pin si vitamin un kam flow merre ti shoqen un mar shokun ooooooouuu
E kam dhe stresin me vete Plus Vitamina b I keni te pagume ju merrini gotat plot me amf un e pash qe njana mi nguli syt se di ka drreqin u zhduk hey mduket se fola me ta nja 2 ore n’facebook sonte krevatin e kam bosh edhe pos erdhe prap shnosh shife sip resin tjerat n’rradh un e di mir se tjerat M’don
Ref 4x
you are so hot hot

just tell me why why why

you make me fly fly fly

a wanna be whith you


Ky tekst u dërgua nga Aldibutuesi
Më Shumë Këngë Nga Stresi:

Më Shumë...