Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi - Ku E Ke Lagjen (Feat. Mali G Grand Thugz)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ej O Cuna...Ca Me Ju Thon Ktyre (S'Na Ha Kari Fare)...HeHeHe...Po Kta Dun Me U Kap Me Ne (Na Han Karin)...E Shef Mali G...Grand Records...Kush??!...Kush??!...Mund Ta Shof Pak Kush I Mbyll Syt e Vetllat E T'Gjitha??!

Part 1 (Stresi)

Kallzom Ku e Ki Lagjen o Virusi Negativ...
T'Vi Ti Jap Do Shpulla Gojes o Ti Kok Prezervativ...
Jom Bo Si Diss Kur Ma Rrzoni, Un Ta Pshurri Mikrofonin...
Nima Zonin Edhe Mos U Kap Ti Me Kampionin...
Kush Tha Se I Lyva Syt ??!
Kush Tha Se I Bona Cicat ??!
Le T'Vin T'Ma Thon Perball !!
E T'Ja Qi Un-e Rrugicat...
Hasta La Vista...Dju Madama Dju Bonjour...
Ua Kom Un S'Ka Me Stresin Se Karrieren Ka Me J'ua Pshurr...
A Po Do Pak Rrep Se Dhe Ti Ke Nevoj Me E Mush Xhepin...
T'Bona Ta Lshova Dissin Ma Mir Leje Rrepin...
Kshuqe Mylle Sqepin...
S'Po Du Me Ta Ni Zonin...
Se T'Bona T'Erdha N'Lagje Ta Fus N'Byth At Mikrofonin...
Jom B.U.T.U.E.S.I Emer I Frikshem Per Rrepera...
I Trrishtushem, I Paparashikushem Per DISS-a I Mrekullushem...
Kupat Sapo u Mushen...
Mduket T'Erdhi Ora...
Un Jom STRES Me Zemer E Jo Tatoo Te Dora...

Part 2 (Mali G)

Jom Rrepist Nga Pogradeci...
Perfaqsoj Vendin Tim...
S'e Mohoj Vendlindjen Time...
Ku Kam Lind Ku Kam Shtepin...
Kush Po Thot Qe Jam Verior ??!
Shoku Jam Jugor !!
Ty Te Qifsha Stilin...
Mos u Shtir Si Nje Horr...(Yeaahh)
T'Gjith E Din Qe Shprehja Ime Esht "HASTA LA VISTA"...
Ti Po Deshe Me Mir Mos U Fut Ne Punet e Pista...
Me Mir Shko Ne Shpi...
Merr Pak Qumesht Ti Me Pi...
Ose Hap TV...
Nigjo Stres e Mali G...
Se E Kom Nje Keshill Per Patriotat e Mi...
Un S'Kendoj Si Verior Se Ne Jug E Kam Shtepin...
Ne Nuk Rrim Neper Rrugica Po Ne Dalim Ne Shesh...
Kush Ka Byth Me U Ndesh...
Mes Qytetit Me U Ndesh...
Po Ti Qi Ato Rreshtat...
Me Trregon Lagjen Ti...
Deshiron Te Kesh Fam Po Sekretin Nuk E Di...
Kshuqe Boll More Trrap Se Na Felliqe Vendin...
Je Shnderruar Ne Nje Cop Zari Ne Rolin E Qenit !!


Ky tekst u dërgua nga Rudens KagjiniStresi
Featuring: Mali G Grand Thugz
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/06/2010


Stresi - Ku E Ke Lagjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku E Ke Lagjen".
3. Video është e këngës "Ku E Ke Lagjen", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 0