A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • S
  • Stresi
  • 1 Per Krejt E Krejt Per 1

Stresi - 1 Per Krejt E Krejt Per 1  (Feat. Anestezion, Fisko & Pa Kufijt)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  32

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/09/2011

2011-09-12T11:01:16

Featuring

Anestezioni

Featuring

Pa Kufijt


Stresi
Skom nevoj per prezantim,Bonjur Madam
Kallzom a po t`kujtona, o qyrraman
Man 2 Milion Shqiptar qet sen e kan ni
Un boj dissa veq per pidha,Jetoj n`Shipni
Jom MC I Hi free
Mso qfar rapi une bi,at talent ta kom qi
(Merri) Merri ushtarat, laskarat
skan buk me honger kllosharat
Kush jon Ata?ai grupi me Putana

Anestezion
N`Rap sikur n`Building,un boj sene t`rona
Qeky sen pom vje sick,si me vozit aeroplana
pa mangsi i kom tona,si ne rrug e si ne ring
deri dje nuk kesh hiq, sen sot um thirrin THE KING
kqyri dhipat qa po folin,mu veq po ma lodhin
sdi ku marrin zemer, per me sha idollin dollin
e ki gati arkivolin,nese sdon me nau pershtat
ma mir largo veten anash,se ta bojm veten bajat

Reff 2X Stresi:
N`Rrug gjdo dit njejt Down, e lshoj konopin
Putanat jon gazep,e te ton jon ka kopin
nalu pak hajde ma ngat,e ta kqyri reaksionin
Veq me bo me t`shti n`dor,ki me harru mikrofonin

Fis'Ko:
1 per krejt e krejt per 1,motherufucker jena na
i ki llafet krejt per SEX edhe rapin e bon Bllau
futja ksaj futja asaj,ose shkurt futja atyne
krejt fjalt qe i thojn,beso i kan me t`nime
e permen Mishiqin (muskulin) thot se bon per richin
gjuju n`kanibal,abnormal qe ta han mishin
njerz qe e prishin,i ofrojna STRES
psycho te Micko (Majko) nese ki interes

Emiliano (Pa Kufijt )
it's them boys in da hood,qe bojn gjdo gjo per kesh
it's them boys in da hood,qe shum kan qef me flash (flesh)
jam rrit n`HIP HOP ZONE,ku trimat mbijetojn
ku spijunat edhe t`dobtit nen tok perfundojn
Hip hopin e kam n`zemer,po me te kurr su mburra
ton lekt aty i prishi,jo centa po me turra
Histori perdori temen,jo filma me zezak
teorin e kam t`mir,praktiken e kam n`gjak


Reff 2X Stresi:
N`Rrug gjdo dit njejt Down, e lshoj konopin
Putanat jon gazep,e te ton jon ka kopin
nalu pak hajde ma ngat,e ta kqyri reaksionin
Veq me bo me t`shti n`dor,ki me harru mikrofonin


Lyrics submited by Albanian Music   Heliumi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019