Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi & Xheraldina Berisha - Lamtumire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  302

Dhe nese shkoj nuk harroj mund ta vrisje ti Dhe 1 jet se me doje vertet tiii
Nese shkoj nuk harroj ,
Nuk mundem ta kthej
Ate qe un ndjej per ty
Me mir themi LAMTUMIR
(STRESI)
shpesh her thom se jeta eshte rruga qe duhet me e ndjek
per vajzen e jetes tone ja vlen edhe me vdek
mos kujto se kom humb edhe ndet isha hedh dallge isha bo vetem ty me t'gjet
un do vdes per ata qe m'dun, do jetoj per ata qe mkan inat
se bota eshte shum ndryshe pa ty nuk mundem me u pershtat
kujtoj momentet magjike dit per dit AHA,kur n'zemren teme baby ti u bone HIT
ti per mu gjithmon do t'jesh femra ideale, jo mos i quj ti puthjet tona ilegale
smund ta pranoj dicka kur del nga ti (nga ti) (me mir themi lamtumir)
Me mir thikat e duroj edhe plumbat i pranoj besom me u nda prej teje jo hic nuk e menoj
edhe nese neser vdes do mbuloj dheu i zi , mbi varrin tem do ta shkruaj "TKAM DASHT VETEM TY"

(xheraldina)
Dhe nese shkoj nuk harroj mund ta vrisje ti Dhe 1 jet se me doje vertet tiii
Nese shkoj nuk harroj ,
Nuk mundem ta kthej
Ate qe un ndjej per ty
Me mir themi LAMTUMIR

STRESI
sa shum premtime, vizione , endrra pa fund piksynimet s'hecin para me harru se ca ca ne kalum
Me pa edhe iher ftyren tone me buzqeshje ku cdo moment pozitiv bisede vetem qeshje
nese nje dit do shkoj besoj qe ka mu bo me mir ndoshta zdo tjemi bashk per ne do jet e veshtir
as vet se di thom me vete ska mundsi endrroj ta gjej 1 femer qe s'kupton fjalen dashuri
kshuqe celsi i ndjenjes mka,humb se di se ku m'ka mbet ma mir per ty me ik nese per ty un jam i shtrejt, ndoshta zoti e ka shkrujt qe un e ti pergjithmon (me mir te themi lamtumir)
lamtumir thuj ksaj zemre qe te deshi kaq shum lamtumir thuj lotve qe per ty u derdhen lum...
edhe nese 1 dite dikush do tzej vendin tim thuj atij te te doj aq sa t'deshi shpirti im

(xheraldina)
nese shkoj nuk harroj , mund ta vrisje ti Dhe 1 jet se me doje vertet tiii
nuk mundem ta kthej ate qe un ndjej per ty
prandaj themi LAMTUMIR(2X)

Degjo zerin tim ti e degjon ta them pa pendim u nisa pa kthim
Kujto .. Sa te doja kujto
Se nga shpirti im e ke 1 kujtim JETON


Ky tekst u dërgua nga Esos   KlAjDi002   Emmisseldi   LabbyUnikk   TheRatedRXheraldina Berisha & Stresi
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/06/2012
Festivali: Top Fest 9
Muzika: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Stresi & Xheraldina Berisha - Lamtumire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumire".
3. Video është e këngës "Lamtumire", por nuk këndohet nga Stresi & Xheraldina Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 5