Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi - Lambo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  362Nga xhami i nje lambo
Krejt po thojn je superstar
Nga xhami i nje lambo Nanananana
Nga xhami i nje lambo
Ti po msheh nuk po mnjeh
Nga xhami i nje lambo
OoOoO OoO

Lambo, Dukem High dukem Perfect
Lambo, du mebo autokritik veten
Me qetsu dhe cdo armik
Pik, Pik, Pik, Yeahhh
Se sonte t'gjith e mburrin
Vetem Vetenn
Un sjom ka ata
Qe e mburri vetem veteen
S'jom filozofik
N'zona t'vi panoramik
Flasin mir, Flasin keq
Un e mar si benefit
Dashni un kom
Me shum per tjert se per veten
Po Mos gabo
Se une di me ta nxi jieten
Ej i njejt jom kon Oo
I njejt do jem Oo
Bad Boy For Life OoOu
Me mirkuptojn OOu
Edhe kur sdojn oOu
E din car Nodh

Nga xhami i nje lambo
Krejt po thojn je superstar
Nga xhami i nje lambo Nanananana
Nga xhami i nje lambo
Ti po m'sheh nuk po m'njeh
Nga xhami i nje lambo
OoOoO OoO

Me vete e kom
Se kam me bo me sene cdo dit
Rrezik i thon
Amo mbetet i vetmi mik
Lambon po don nji xhiru un ty me ta dhon?
Lambo, Mfal po ftyres tone spo i shkon Yea
E maj nmen un qysh i vogel F'mi
Egon e kam pas amo nuk kam pas delir
Se per Stresin shum lajme po vin
Fundin nuk e di
Un di vetem fillin
I njejt do jem Oo
Bad Boy For Life OoOu Yeaahh
Mo mir kuptojn OOu
Edhe kur sdojn oOu
E din car Ndodh

Nga xhami i nje lambo
Krejt po thojn je superstar
Nga xhami i nje lambo Nanananana
Nga xhami i nje lambo
Ti po m'sheh nuk po m'njeh
Nga xhami i nje lambo
OoOoO OoO
Stresi
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/02/2013
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Endrit Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi
Video Produksioni: Pro Video


Stresi - Lambo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lambo".
3. Video është e këngës "Lambo", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

22

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 15