A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Stresi - Bad Boy 4life


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  30

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/05/2014

2014-05-14T19:25:39

A spo dukna Bad Boy ..hey youu Pussy boy,
A spo dukna Bad Boy ..hey youu Pussy boy,
A spo dukna Bad Boy ..hey youu Pussy boy, boy, ngoj,ngoj ngoj . . (x2) ..se jom ma i modhi nshqipni, bad boys 4 life

Bad boy in this bitch
Lojen se lun flliq
nuk ja nin per kerrkon Hic
Bitch ti je Hic . Me karramele Zana
U nisa nga Tirana . Midis Prishtinës
kujt po i qihet fama . Kërrkan se boj per burre ne ket jet
E vertet 15-T cop mas vetit
T`qi n`burr t`shtetit
Kush po lyp pakt
Un spo du pakt
Nuk jo Bigi as 2pac
Jom Stresinjo o papak
Midis Zvicres midis Kosoves
N`gjdo mahall t`Prishtines
n`memorial t`Rugoves
Fjalt ja lom grave
Veprat Ma t`Mdhajve
Silinciator ftyres
Ti qi grushtat e kuajve
Thuju shokve ose thuju shoqeve
Kur t`vi n`Prishtin mos tem rrin mu mas qosheve
Masi ika une fillut krejt tu bo Check-ina
Kush m`qoj selam Farefisin ja qift Kina (Edhe krejt bota anemban)

Ref (x2)
Un jom Real Rapper kjo o tradita
Flas prej pervojes vi ti fiki dritat
Kush jom une kush je ti krejt e din
mledhi krejt shoqet pritni n`Prishtin

Se mu um n'gjan 24/7 midis asfalltit
Shkoki ma run jeten halla ja baj fatit
Ca se shkrep dreqi vjen e shkrep stresi
Ska ma perfurmaca haver t'hup biznisi
Skum pas pun me kerkon po sjam tum lan
Ca me bo kani her po duhet me jau than
Skam ca me hup me 1 rrug jam fut
Une hi jo nuk dal pa u tut
Nese ti je i verteti une jam realiteti
Kallxom kut t'meti VET i 30-ti (Bich)
U per fol qyteti u ktheva n'Tiran
3 dhipa n'veti
Ref (x2)
Hajgare hajgare Man s'ju ven marre
M'detyrut ne ardh n'Kosov me TT shqiptare

Ref (x2)
Un jom Real Rapper kjo o tradita
Flas prej pervojes vi ti fiki dritat
Kush jom une kush je ti krejt e din
mledhi krejt shoqet pritni n`Prishtin


Lyrics submited by Loku
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019