Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi - Mos Ma Luni Gocen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  199

UU.. sdi pse tgjith tensionohen, mkan inat impresionohen
Skan asgjo me ca krenohen, ashtu si un tkam ty
UU.. a a atak tzemres, da da dashni tjetes
Krahasojn me mu veten shum njerez,dhe pse sia kan iden
Se kan provu kur prekin piken ma tdobet
Se kan provu kur ti atje nuk je dot
Se kan provu kur durt i ke lidh, dhe duhet situaten ti me e zgjidh

Asgjo per ty sme nalon, Asgjo per ty mu smNalon
Asgjo per ty sme nalon, Asgjo per ty mu smNalon

Ref:2x
Halooo, mos ma luni gocen
Per muuu, ajo e ka gjithe boten
Kujdes, mos e merr me stres
I hap vetes stressss.

Buuu... sdi pse tgjith modestohen
sa her po mshohin imponohen
ata vetem rrin edhe menohen
ama un jam gjithmon me ty

UU.. a a atak tzemres, da da dashni tjetes
Krahasojn me mu veten shum njerez,dhe pse sia kan iden
Se kan provu kur prekin piken ma tdobet
Se kan provu kur ti atje nuk je dot
Se kan provu kur durt i ke lidh, dhe duhet situaten ti me e zgjidh

Asgjo per ty sme nalon, Asgjo per ty mu smNalon
Asgjo per ty sme nalon, Asgjo per ty mu smNalon

Ref:4x
Halooo, mos ma luni gocen
Per muuu, ajo e ka gjithe boten
Kujdes, mos e merr me stres
I hap vetes stressss.


Ky tekst u dërgua nga ReiKl   EliosshuliStresi
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/11/2015
Festivali: Kënga Magjike 2015
Muzika: Kledi Bahiti
Orkestrimi: Kledi Bahiti


Stresi - Mos Ma Luni Gocen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Ma Luni Gocen".
3. Video është e këngës "Mos Ma Luni Gocen", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 1