A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Stresi - Fake Love


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  71

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/06/2017

2017-06-15T17:00:01

STRESI:
Flor Bana ..
Stresinjo
Bb4life

Zemer si me ty
si pa ty
un krejta i kom
t'gjitha ti kom dhon
po ti i harron
ftyra jote e bukur
po menjen menjen shum bosh
un tash t'shoh prej larg
me tjer tu dasht me i josh
Duke i Bo gjonat zoom
je duke me humb
e tash i jap fund un me ty
ti kerkove me shum
nga qka kisha un
nga qka kisha un
per njo si ti(2x)

REF:
Ti po bon fake love
dashni po don sa her m'takon
ti po bon fake love
per dashni veq ti pom don

STRESI:
Sa ndryshe qe ti je
kur senet po i menon
sa her afer qe vjen
tjeter sen s'intereson
pom pyt edhe pse
po bon
sikur se kupton
veq te vetja ti m'sheh
po vetes po i bon dom
Duke i bo gjonat zoom
je duke me humb
e tash i jap fund un me ty
ti kerkove me shum
nga qka kisha un
nga qka kisha un
per njo si ty(2x)

REF:
Ti po bon fake love
dashni po don sa her m'takon
ti po bon fake love
per dashni veq ti pom don


Lyrics submited by Kidd\'Ae-Cards (2)

2018-01-24 17:30:12
Duke i Bo gjonat kshu
je duke me humb
e tash i jap fund un me ty
ti kerkove me shum
nga qka kisha un
per njo si ti
2017-10-16 19:19:09
Ti po bon fake love
dashni po don sa her m'takon
ti po bon fake love
per dashni veq ti pom don

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019