A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Stresi - Më Fal 2  (Feat. Anxhelo Koci)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  81

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/08/2017

2017-08-11T17:00:08

Featuring

Anxhelo Koci

Muzika:

Xhulio Milloshi

Muzika & Teksti:

Anxhelo Koci

Teksti:

Stresi

Video Produksioni:

ND Film Pro
Ahh... Asnjo s'kom dasht si puna jote
Ta kom thon dje, prape po ta them dhe sonte!
Ata nuk na nalin dot, zemer bonu e forte
Ata nuk na nalin dot ne!
Give me the love that you want
Give me the love that you want
Se un me ty po du me kon
Give me the love that you want
Give me the love that you want
Kejt qa pata ti kom dhon!
Se je super femen, super super femen
Ti e din qe Stresi flet me zemer!
Gjithmone... Se me to kom ra n'dashnie
Me ni femen prej Shipnie!

Reff2x: Anxhelo
Me ni femen prej Shipnie
Ahh.. me to kom ra n'dashnie!
Dije zemren dije
Se jom i cmend mas teje

Se jom i cmend mas teje, a e man men, a e man men
Fotot kush ti bon ty, kur ti po flen!
Ftyra jote n'gjoksin tem
Zemra jem se kom problem
Me t'thon se je familja jem!

Qu'est-ce que tu veux de moi
Qu'est-ce que tu veux de moi
S'il te plaît dis-le moi
J'ai trop besoin de toi
J'ai trop besoin de ti
S'il te plaît fais pas ça

Se je super femen, super super femen
Ti e din qe Stresi flet me zemer!
Gjithmone... Se me to kom ra n'dashnie
Me ni femen prej Shqipnie!

Reff2x: Anxhelo
Me ni femen prej Shipnie
Ahh.. me to kom ra n'dashnie!
Dije zemren dije
Se jom i cmend mas teje


Ky tekst u dërgua nga SabajetiKartolina (4)

2018-06-12 09:39:15
Ti e din qe stresi flet me zemer!
U krijua nga Ina 2018-01-24 17:29:02
Zemra jem se kom problem
Me t'thon se je familja jem!
Dije zemer dije
Se jom e cmend mas teje
2017-12-12 08:43:38
Me ni femen prej Shipnie
Ahh.. me to kom ra n'dashnie!
Die zemren ndije
Se jom i cmend mas teje
U krijua nga Odi 2017-11-05 17:40:12
Qu'est-ce que tu veux de moi
Qu'est-ce que tu veux de moi
S'il te plait dis-le moi
J'ai trop besoin de toi
J'ai trop besoin de toi
S'il te plait fais pas ca

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019