Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi - Te Du Mom Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  147

E shtrenjta ime,
puthjet e tua m'kan bo mu artist
Yeah..
Eshte Djali jot

A e din se jeta fillon duke u zgju
e dashuru me ftyren e nones
Cdo Dashuri lind dhe perfundon aty
Mos e harro kurr ftyren e nanes.

Eshte Personi vetem ne kte bot
qe te don hala pa t'pa
esht dora qe tund djepin
krejt boten n’dor e ka.

Germo n’zemren e cdo gruje
Se do gjesh nje non
Se n’prerin e çdo none
Kan shku burrat per vatan.

An e mban krejt ku jan
Amanet ti mos me lon
Kta djemt e mamit
ka ni her gabojn rend.

Sa sa E sa net pa gjum
I ka kalu ajo per ty
E tash lotet
Jan bo Lum

Nuk t’sho po t’kujtoj
Nuk t’kam po s’te harroj
Nuk do flej do menoj
Se per ty do jetoj(×2)
Yeah

(×2)
E jo mom
Ti je dashuria me e madhe qe kam
Sa her i merzit jam, ty tkam pran
E ket jet ti ma ke dhon
Te du mom

Duje nonen respektoje
Edhe beso qe ke me dek i lumtur
Sa e ki se sa se ki mo gjysma jote majt esht e humbur
Kjo shkon per krejt ata
Qe fjalen nen nuk e njohin
E per krejt ata qe madje nuk e shohin
Se mrena zemres tem un i kam te tana
I fala krejt cka pata
vec dashnis qe mdha nana

Per ty krejta i boj
Fjalen nen se harroj
Vetem tlumtur t shikoj
Bad boys 4-life
Per ty non un po knoj

Nuk t shof po t'kujtoj
Nuk kam po s'te harroj
Nuk do flej do menoj
Se per ty do jetoj
Yeah

Ref.
E joo mom
Ti je dashuria me e madhe qe kam
Sa her i merzit jam,ty tkam pran
E ket jet ti ma ke dhon
Te du mom...


Ky tekst u dërgua nga AndreaStresi
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/10/2018
Festivali: Kënga Magjike 2018
Produksioni: Enes Qosa


Stresi - Te Du Mom
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Du Mom".
3. Video është e këngës "Te Du Mom", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (10)

15
17
16
17
20
19
11
15
21
16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 0