A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Stresi, Don Phenom, Anxhelo & Flor Bana - Big Booty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  24

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/08/2019

2019-08-03T18:59:30

Më Shumë Nga

Anxhelo Koci

Më Shumë Nga

Don Phenom

Muzika & Teksti:

Anxhelo Koci

Teksti:

Don Phenom

Teksti:

Stresi

Video Produksioni:

Fullmoon Production


Stresi:
Q'ajo po m don sikur fama
M'i bon pushimet n Havana
E pi pelqejn kto dhurata
Per mia shkrujt emrin ke targa(jau)
E veshur me bikini big size
Ajo po don me gjujt nalt big price
E ftyren sikur engjell so nice
Stresinjo o ka m thrret so fine
Jom ka vi shpejt sikur lambo
Sa her ma nin zonin ti e din qe bengo
Jeten e kom rich po thirrem kapo
E paret tu tepru like a narko
Big booty booty big booty like that
Syt jan tu m pa tash jam n tjeter planet
Big booty booty big booty like that
Shpejt se s kam koh se my shqipes po pret (jau)

Flor Bana:
2x
Jom tu jetu sikur nFilma
Me kta qika latina
Jom me my Shqipe tu pi na
Roses he henessy naa

Don Phenom:
Yo it‘s a gangsta party
Ajo buzqeshi kur erdh Phenomi
Si po pshtillet po ndezet zjari
Big booty si me kan miami
Ajo don me twerk pa u nal
Edhe shoqja vet sexy oh my God
Jau ofrova i fola dy fjal
Mi nda si mi vra
Menage trois
Hahaha big see figure
Mblidhi krejt gocat
Le t'vin te dhoma
Edhe meri fiki n'dry krejt telefonat
se sonte ka party me gjona t'rona
Si ka Prishtina si ka Triona
Krejt femrat qe na dojn Aman
Le t'vin se shum qef na kan
Ca doni krejt i kena na
Dhe mos e pas shpejt e blejna na


Ky tekst u dërgua nga aleksandra_08.05Kartolina (1)

U krijua nga Niku Torba(z_exe44) 2019-08-16 13:42:12
Jetën e kom rich
Po thirrëm kapo
E paret tu tepru
Like a narco

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019