Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi - S'jom Dorzu (Feat. Getinjo)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

STRESI
jeta jeme me probleme spo di ka me i Cu
po jeta Mka DESHMU Kërkujna N Jet Mos Mi Besu
E Prej Gabimeve,Problemeve Jom Tu Msu
Se Asnihere S Jam Dorzu 2×
Nuk Pretendoj Une Me Kan Ma I Mire Se Krejt
Po Pretendoj Mos Mem Shkel Se Nuk Osht E Drejt
Ajo Qe Nuk Na Vret Neve Na Bon EDHE Ma T Fort
Se Nuk Ka Fakte Interpretime E Rren Kjo Botë
Kur Bohet Fjal Për Pare KREJT E Kan Njejtën Fe
E Kom Nji Deshmitar Mbi Re Jom I Ndershëm Deri N Dhe Je I Vdekun N Ket Botë Nëse S Beson Në Botën Tjetër Hajt Kallxom Se Cka Ke Mrapa Vec Një Histori E Vjetër
Esht zoni nones qe po kan
ku e ka djalin e vet
zemra vet e thrret
parandjenja haj medet
ajo nuk flen
Ku Me Dit Se Sa Net
Del Te Dera Veç E Pret
Po Du Me Bo Do Vepra I Kom Shokt N Hekra Mka Marr Malli.Për To Metem Vec Tu Shkru Me Letra Kontrovers O Jeta ****bashk Me To *****jeta Se Asnihere S Mbizotëroj Te Na E Verteta Jeta Jeme Me Probleme Spo Di Ka Me I Çu Po Jeta Mka DESHMU Kerkujna N Jet Mos Mi Besu E Prej GABIMEVE,PROBLEMEVE Jom Tu Msu Se Asnihere S Jam DORZU 2× Getinjo Yea Sa Her E Kthej Kryt Ja U N Xo Syt E Di Qe Me Mujt N Gjum Dojn Mem Myt Gjith Jom Kon I Pastër Si Loti Kan Dasht Mem Zhyt Jo Me Ashensor Un Me Kom T Mija Vet Qetu Ku Jon Une Ska Plot Jon Pak Qetu Ku Jon Une Jon Ata Qe E Kon Zemrën Dukat Mu Shok,Mi Ka Shkoq Kpucat Ky Asfallt Per Tradhti,Kurr Amo Per Sukses Kom Honger Dajak PROBLEME Me Njerëz Amo Ma Shum PROBLEME Me Jetë Muj Mi Pas Teshat Fake Amo Shpirti Gjith I Vrt I Kom Milionat En Kry Amo Kaniher Asnjo N Kulet Me Ma Nxi Jetën Kan Dasht Amo Ngjyra Qe E Du Gjith U Kon E Zeza Sot Fiton Njeri Pa Vlera S Vlerësohet E Drejta Nse Gjygji Sdi Mi Drejtu Punt,I Drejto Berreta Dhimbjet Qe Ti Jep Jeta Sun I Ndal Mi Pi EDHE 100Brufena Jeta E Tille Ta Bon Zemren Me Stenda Shok ( Stresi ) Jeta Jeme Me PROBLEME Spo Di Ka Me I Çu Po Jeta M Ka DESHMU KERKUJNA N Jet Mos Mi Besu E Prej GABIMEVE,PROBLEMEVE Jom Tu Msu Se Asnihere Sjam DORZU 2×


Ky tekst u dërgua nga iris sufa soloStresi
Featuring: Getinjo
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/02/2021
Produksioni: Edlir Begolli


Stresi - S'jom Dorzu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'jom Dorzu".
3. Video është e këngës "S'jom Dorzu", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

26

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 3