Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi - Baby Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3Baby ti e din sa malli m'ka marr
Veten sun e nal ta ka thon ky djal
Shpirtin e rrallë dhe u bom për mall
Ndjenjat po shtohen për dit edhe deri sa t'jem gjallë
Ti mos u mërzit pse ma s'ke me m'prit
Nji femër duron shum vjen momenti edhe gjith kam met ik
Krejt çka di koka e madhe kjo dashni
Ti m'bone me ndjenja si ka munsi
Netët e gjata kur falna n'zot
Sun ndana prej teje të dua dhe sot
Zemra e madhe ta fal ty kët bot
Kur japim premtimet dhe syt derdhen lot
Se i vetmi un jam kur distanca na ndan
Problemet e shumta si uragan
Harrova met than se veç ty të kam
Mos u mërzit shpirt s'na dun të tan
Problemin te shoqet ti lej me nji anë
Ata folin keq kur unë s'jam
Ato story fake dhe kur larg jam
Stresi
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/02/2021
Prod By.: Burim Kosa


Stresi - Baby
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baby".
3. Video është e këngës "Baby", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 0