Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi - Savage Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  10

(Chours)
Hold up wait a minute
Roadman bark anakonda
Syt i maj qel si xhekonda
Badman,badboy
Nrrug mthirri wagone,yeah
Wagone,yeah
Wagone
Take it easy
Jom tu lujt me 1 bombastik
Jom me 1 model hoteli
Fantastik
E ka thoben e madhe
Tbut jastik
Manjak i du 3
Mu sem del vec
1 b****

(Refren)(×2)
Hajde bonu ma bi**h
Pretty gyal,yeah
Hajde bonu ma bi**h
Mos u nal,yeah
Hajde bonu ma bi**h
Edhe mos e prish hic
Hajde bonu ma bi**h

(×2)
I'm I'm I'm
I'm savage
Hajde bonu ma bi**h
(×2)
I'm I'm I'm
I'm savage
Edhe mos e prish hic

(Chours2)
Po don fight
Une tlo me sy t ajt'
Call me Mike,yeah
Call me Mike
Shum pare nxhepin e majt
Shum weed
Edhe jena shum high
Flow interesant
Bitchin elegant
Jena tu bo pun
Ma shum se 1 restorant
Stilin e kam shum tfort
Modelin amerikan
Dhe ti je shum i dopt
Une thirri praktikant

(Refren)(×2)
Hajde bonu ma bi**h
Pretty gyal,yeah
Hajde bonu ma bi**h
Mos u nal,yeah
Hajde bonu ma bi**h
Edhe mos e prish hic
Hajde bonu ma bi**h

(Chours3)
Ajo jeton nboten e cudirave
Babagjyshi saj i deshirave
Sjom tipi trendafilave
Sdi mu shtir
Sjom aktor i filmave
Jeta crazy
Qaty ku o stresi
Me mu tzen gjith mengjesi
Lifestyle ky o stresi
Kur e bon me mu
Nuk menon mo per exin

(Refren)
Hajde bonu ma bi**h
Pretty gyal,yeah
Hajde bonu ma bi**h
Mos u nal,yeah
Hajde bonu ma bi**h
Edhe mos e prish hic


Ky tekst u dërgua nga @kelsi.brahja_Stresi
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/03/2022


Stresi - Savage
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Savage".
3. Video është e këngës "Savage", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 1