Më mbaj mend (për 1 muaj)

Stresi - Me Ka Marr Malli (Brilant Martinaj) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

17 korrik 2022
Viti 2022
Do me mungosh shume vellai im Brilant
I love u nigga
I see u again
Jeta jeme n'liber kush diti me e kuptu?
Lexoma fillimin dhe n'fund s'ki me m'gjyku
Gjithmone kam friken mos humb njerezit qe du
E pyti veten a ka njerez qe kan frike mem humb mu
Pa shoqni askush s'do deshiroj t'jetoj
Dhe po t'kishte gjitha t mirat prap nuk o njesoj
Jeta s'osht e poshter
Po ka t'poshter qe jetojne n'ket jet
Aa moj e vertet pse m'le pa shok n'jet?
Ander ander t'lutna bohu vetem nje here gjigande
E pash sot n'ander mdoli gjumi,deshta me e pas afer
T'vdekurit ton asnjeher nuk jane te vdekur
Perderisa ne nuk i harrojme kurre...o burre
Ej
Ka njerz t'pabes qe t'shujn cdo shprese
Thika mas shpine e neser me lule t'vijn n'varrez
Pabesi pabesi, fitove ti pabesi
Ma more shokun shum te ri pabesi
Te du
Sa krejt bota te du
Mori malli
Kujtimet mbaj
Te du
Sa krejt bota te du
Mori malli
Kujtimet mbaj
Tu hec rruges vetem e po menosha sot
Tu pa njerz tu kesh e do me koken posht
Thash me vete e padrejt kjo bote
Ca me halle ca me pare
Do me fajde do pa gajle
E do t'tjer qe mbeten var bre
Po foli real story mbi to kalova
Jom i ri prandaj kujtojna
Rradha jetes s'jane miliona
M'kujtohet kur m'kan arrestu
Nona jeme shum u pat deshpru
M'fal o non per t'gjitha gabimet
Edhe ktu ku jom jom pendu
Erdha n'jet mos me gabu
Linda jetova,pash ftyra qe nuk i njoha
Ah m jet i fort qellova
Per njerz t'pa shpirt kurr nuk u dorzova
Boj t'fala Dik Vates
Edhe ty o Bes Hoxha
Te du
Sa krejt bota te du
Mori malli
Kujtimet mbaj
Te du
Sa krejt bota te du
Mori malli
Kujtimet mbaj
(Ej u Brilant Martinaj respekte)


Ky tekst u dërgua nga Kaltrina FejzullaStresi
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/12/2022
Teksti: Stresi


Stresi - Me Ka Marr Malli (Brilant Martinaj)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ka Marr Malli (Brilant Martinaj)".
3. Video është e këngës "Me Ka Marr Malli (Brilant Martinaj)", por nuk këndohet nga Stresi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Stresi:


Komente 1