Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Strongi - Time Out  (Feat. WhoBrave & Kachoja)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

03/10/2009

2009-10-03T11:59:19

Featuring

WhoBraveKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Time Out" kënduar nga Strongi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Stresi - Time Out

Jouuuu Stresi ..A e doni tverteten a jo ..Baba jem, e jo avokati mtha no dorezat kur tbosh vepren tjeter ..Hahaa jom gangsta raper ..Askush skruhet me klliken tem, ose me klliken ku une boj pjes ..U know Stresi Stresinjo Bad boys for life

Munesh me fol qa tdush Kur tdush per mu Kur une Sjom aty
Si me kon Top Channel Folin , po mu meten tu ma thy
I love u Haters , Fuck u Fakers, Stresi in Geneva man tu bo paper
Gangsta Jam , Se gangsta gangsta linda , Amo per vec zotit Jo kurrkujt sju binda
A po dukna tip i holl
Qe vetem Rri tuj roll
Doren e djatht Gishtin e dyt E kom Out Control
Nrrug Me Cuna , Tu bo dhuna
Sa u humen , Dhe sa shok Huma
Ska me plumba
Gjujna gjujna
Se sa per plumat e juj risi n`sauna
x2
Bona ma shum nket jet per tjeret se bona per veten
Ca me bo , Kshu u rrita Kshu e msova jeten
Stresi Mthrrasin , Ndryshe Stresinjo
Jeta jeme njejt Man krejt si Alpacino

Aaa , ma mir e kpus Sesa e fus qaty ku e ka fut shoki
Sjom un i ktyre gjonave , Jam rrit me jeten Moni
Moni , Stresi Ja ka nis me sha
Kur dolen Kurvat Nsken ,e than rrep tjeter ska

E verteta Tdhemb Rrena tvret Dyshimi te torturon
Najher Ske ca bon , Najher vetes ja bon , Domin , Domin ,Domin
Dil jasht Pussy Boy mos e flliq ti ski shok asnjonin
Vite vite , luftova nrrug
Vite vite , e hala Skom hup
Qa po thu , Qa po thu , Ti qifsha KREJT se ata krejt jan me mu
Mann , Se kom dallim prej teje
Nese je hala Nrrug , Krejt e ki prej meje , mejee
Se rregullat Jan Rregulla
Nese Ti i then Prrrr Tkap mjergulla
Shpirti Stresit O kon muzika
Se zemra Stresit BS o Kllika
Kllika Kllika Kllika
Mann , Se kur vjen Stresi Man , Po bjen Celika
x2
Bona ma shum nket jet per tjeret se bona per veten
Ca me bo , Kshu u rrita Kshu e msova jeten
Stresi Mthrrasin , Ndryshe Stresinjo
Jeta jeme njejt Man krejt si Alpacino

Yeaahh , Threedots Faleminderit Krejtve juve per Perkrahjen , Flori Mumajesi Krejt juve
Du me ju shpjegu BS , ose baba Stars ,Jon zemra Stresit, Un jom njoni prej atyneve
Faleminderit Lonit Live from Geneve , qe ka punu per Albumin tem .. Faleminderit Fan Krejtve juve qe e doni Stresin.Faleminderit Krejtve juve Fansave Tzjarrt
Stresi , Per Strein osht krejt Fillimi Karrieres , Qitash Fillon .Yahuu Stresi Stresinjo 4-life Bad Boy , Due me falenderu edhe KREJTve juve PRIZRENI,Thank U Anestezion . Ou ou Stresi Stresinjoo

Dafina Zeqiri - Time Out

(Intro:)
Twinkle Twinkle Little Star...
How I wonder where you are...
Se une jom ktu...
Une jom ktu...
(they got me goin' crazy)
Une jom ktu...

Sot i kom lshu mrrolat, jo, sot spo ju keshi!
Juve ju rritet inati, mu... m'rritet CASH-i
Une e kom dashnin t'madhe, ju veq inati keni!
Une e mbaj kryt nalt, ata thirrin TIME OUT

I raise my Head UP, they be calling "TIME OUT!"
I move forwards, they be yelling "TIME OUT!"
you think i'm scared of you fool
Done this shit all my life!
Work Hard, Play Hard, Not giving a Fuck

Se prej qe ja kom nise mu bo HARD
Kaloj Pengesat
Ju mkeni vnu shume emra, "Hoe", "Huh"
Thirrem "mbretresha"
Per kuror, s'kom nevoj!
Majkun kur e kom n'dor
krejt-krejt duret nalt!
Qiellin e afrojm...
E afro-hojm, Afrojm, E Afro-hojm, Afrojm

Ki kujdes me dor kur e prek Diellin
Kom shume njerezet e mi kado qe shkeli
Ka mbet veq edhe Hena
And I'm Up to INVATING!

(REF 2x:)
(A bon me bo 1 foto?)
CAN I GET A TIME OUT?
(A bon me ta bo ni pyetje?)
CAN I GET A TIME OUT?
(Na jem, a s'po na njeh?)
PLEASE, GO TO TIME OUT
work hard, play hard, not giving a fuck

CAN I GET A TIME OUT? (2x)

Faleminderit per fejesen
Faleminderit per martesen
Caktoni daten edhe qomani ftesen
Thirrni sa ma shume Hatera
Sallen sa ma t'madhe!
Mos t'mesin tu prit te dera se ....
Ju vjen marre!

A thu, kush ka me i prit?
A thu... kush ka me i prit!
Kur i gjuj lulet e zeza, A thu...
Kush ka me i prit, BITCH!

A keni ni?
Une e "bona" Dafinen
Une e qita n'sken Dafinen...
Une Dafinen knej,
Une Dafinen aneJ
Une Dafinen knej,
Une Dafinen anej

PLEASE!!!
It's about time, for the Reality to come Out!
Chou!

(REF 2x:)
(A bon me bo 1 foto?)
CAN I GET A TIME OUT?
(A bon me ta bo ni pyetje?)
CAN I GET A TIME OUT?
(Na jem, a s'po na njeh?)
PLEASE, GO TO TIME OUT
work hard, play hard, not giving a fuck

(Outro:)
Me dit realitetin... mmmmm
S'kishin fol shum, s'kishin fol aq shum
Se ata thojn "Don't judge a book by its cover"
You don't know me...
You actually don't fuckin' know me!
So I say "TIME OUT!"
Ha! I say "TIME OUT!"
Once again I say "TIME OUT!"
One day you get to know me
I say "TIME OUT!"
TIME OUT!
ah-ah-ah-aahh TIME OUT!
TIME OUT! Time...
I say "TIME OUT!"
Më Shumë Këngë Nga Strongi:

Më Shumë...